top of page
Logo-Leone.jpg
Leone1.png

Leone - історична компанія в італійському діловому середовищі, яка майже на 100% допомогла закласти основи сучасної стоматології століття тому. В даний час компанія складається з реальних реалій з сильним прагненням до інновацій і з відповідним міжнародним профілем.
Протягом останніх п'яти років Leone перейшла до стратегій оцифровки, розробивши інноваційні серії готових до цифрового використання продуктів , що відповідають баченню компанії, тим самим стимулюючи модернізацію сектора ортодонтії та дентальної імплантації
.

Дослідження
Більшість  інвестицій компанії зарезервовано за Центром біотехнологічних досліджень «Марко Поцці», який знаходиться всередині компанії. Тут проводяться дослідження матеріалів, поверхонь і технічний аналіз нових продуктів. Співпраця з італійськими або зарубіжними університетами і факультетами інженерії, медицини та хірургії у Флоренції дуже тісне.
Для підготовки дипломної роботи розробляються етапи навчання і наукові дослідження.

Виробництво
Інженери, механіки та технічні фахівці входять до складу виробничого персоналу. Працюючи пліч-о-пліч з Центром біотехнологічних досліджень «Марко Поцці» і використовуючи найсучасніші технології, вони можуть виконувати компоненти двох продуктових лінійок: ортодонтії та імплантології. Всі інновації, впроваджені на етапах виробництва, і особливо готової продукції є результатом послідовних і глибоких досліджень.

 

Якісний котроль продукту
Висока якість продукції Leone є результатом складних виробничих процесів і точного контролю якості відповідно до міжнародних правил UNI EN ISO 9001, ISO 13485 та ISO 13485 MDSAP для нормативних вимог в Австралії, Бразилії, Канаді, Японії та США.

Обслуговування клієнтів
Leone безперервно працює, щоб задовольнити очікування клієнтів, і має дилерів в 60 країнах світу. Кваліфікований технічний і комерційний персонал забезпечує ретельну передпродажну і післяпродажну підтримку клієнтів, щоб задовольнити будь-які вимоги.

Склад
Склад готової продукції і напівфабрикатів здійснюється за допомогою автоматичних шаф з вертикальним підйомом, що дозволяє раціонально використовувати простір і повністю комп'ютеризувати обробку замовлень.
Стандартні замовлення відправляються протягом 24 годин в Італії і 5-6 робочих днів в зарубіжні країни.

Освітня підготовка
Обладнаний всіма мультимедійними пристроями зал площею 1000 кв.м повністю присвячений лекціям і поширенню нових терапевтичних методів. Навчальні курси, живі демонстрації і культурні заходи проводяться як для італійських, так і для іноземних фахівців.

Офіційний сайт фірми Leone:   https://www.leone.it/

bottom of page