top of page
kgolf_partner_dreve_logo.jpg
dreve.jpg

   У 1949 році  Інге і Вольфганг Dreve почали з зуботехнічної лабораторії в центрі міста Унна, заклавши основу для  сімейного бізнесу.
  В основі успіху компанії Dreve є ручне виробництво  медичних приладів, спочатку зубні протези і надалі вкладиші. Проте, з самого початку вони ініціювали також розробку і виробництво інноваційних матеріалів, і виробничі процеси відповідно до  принципу: "Інновації з Традицій", що означає інновації, засновані на традиціях.
Впровадження CAD/CAM технологій для виробництва вкладишів і ITE несуть фундаментальні зміни в технології. У січні 2004 року  реалізували виробництво вушного вкладиша на основі FotoTec  стереолітографії, процес як перший в світі - лабораторії вушного вкладишу. Сьогодні також запустили CAD/CAM лабораторії в Сінгапурі і США.
Сьогодні тут працюють 220 чоловік, і поставляє продукцію клієнтам в більш ніж 100 країнах світу. 60-річна історія успіху не була б можливою без постійних зусиль і творчості  мотивованих співробітників, а також великий інтерес і лояльність клієнтів. Стійке органічне зростання є підтвердженням, а також зобов'язанням, щоб продовжувати пропонувати  інноваційні продукти.

Офіційний сайт: https://dentamid.dreve.de/en/products/

22Dreve.png
3960cdefd7de14eaca0abc45738dd41b.jpg
bottom of page