top of page
Logo+Vertex-NextDent.png
basiq20.jpg
11685-1-228x228.jpg

    У 1938 р в м.Зейст в Нідерландах, Якоб Енн Дейк створює Dental Import & Export Company Dentimex. Продукція якої сьогодні експортується більш ніж 200 дистриб'юторами в більш ніж 75 країнах світу, і використовується, за підрахунками, 100 000 зубними техніками щодня!

    Розвиток акрилових матеріалів створило нові можливості для зубних протезів, які були ідеальною заміною для часто використовуваних гумових матеріалів. Містеру Дейку вдалося створити свій "магнум опус": він купує сировину у ICI і починає виробляти знімні протезні матеріали з використанням PMMA. Dentimex починає виробляти свій спеціальний продукт, який буде відомий всьому світу під назвою VERTEX (лат. "Найвища (досяжна) точка").

1940 рр. - початок експорту Vertex продукції в європейські країни. Через 10 років до компанії приєдналися сини Дейка Кіс і Ганс. В їхні обов'язки входило повсякденну діяльність торгової компанії Dentimex і розширення асортименту продукції Vertex. Через довгострокові ділові відносини з місцевими дистриб'юторами все більше і більше збільшувався експорт по всьому світу.

      Згодом виробничим потужностям потрібен був простір, тому незабаром був відкритий новий офіс і завод з виробництва. Розробка продуктів і подальше тестування безперервно проводиться в лабораторії. Стартує епоха швидкої полімеризації продуктів. Нові продукти, такі як Vertex були успішно впроваджені (при погрузці в гарячу воду і дозволяють прискорити процес полімеризації).

У 1970 р серед інновацій особливе місце зайняла продукція Self Curing Vertex. З початку 1980-х років до компанії приєднується 3-тє покоління родини Дейка. Це, в свою чергу, сприяє більш широкому розвитку бізнесу і асортименту продукції на постійній основі.

   У 1990-х роках  Ганс і Кіс йдуть на пенсію. На той час 3-е покоління вже обросло управлінськими навичками, і поступово почалася реструктуризація компанії, яка привела до створення нової Vertex-Dental. Вона виключно зосереджується на розробці продукту, виробництва, продажу по всьому світу матеріалів для протезів Vertex. Проте асортимент розширюється на нові розроблені продукти, як Vertex Acrybond і новий спектр ортодонтичних кольорів.

   Так як бізнес зростає, потреба у відділі забезпечення якості та законотворчої діяльності було просто необхідно. Всі продукти Vertex були сертифіковані і зареєстровані в усьому світі.

У 2002 була встановлена ​​нова управлінська команда, що дозволило організувати професійну організацію з чіткою структурою і нововведеннями управління експортом.

          Незабаром були запущені наступні інноваційні рішення: Quint Teeth - 5-шарова техніка забезпечила різноманітність, міцність, зносостійкість матеріалів для зубних протезів, ThermoSens - продукція ідеально підходить для пацієнтів з алергічними реакціями або іншим проблемам чутливості і т.д.

   NextDent була заснована у 2012 році як дочірня компанія Vertex Global Holding. Ціль полягала в тому, щоб доповнити портфоліо стоматологічних матеріалів Vertex-Dental. За допомогою матеріалів NextDent компанія прагнула задовольнити потреби нових інновацій у галузі 3D-друку для стоматологічних технологій .
   У січні 2017 року відбулося злиття Vertex Global Holding із 3D Systems. Поєднання 3D Systems, що трансформує технологію 3D-друку Figure 4®, та революційних матеріалів NextDent дозволить 3D Systems стати лідером інновацій у цифровій стоматології. Ми скористаємося унікальною можливістю інтегрувати передові матеріали NextDent і автоматизовані робочі процеси друку в цифрові виробничі рішення, що перетворюють, що поставляються в стоматологічну промисловість.

Офіційний сайт:  https://www.vertex-dental.com/

Інструкції та документації на офіційному сайті 

 

https://www.vertex-dental.com/technical-documents

thermosens.jpg
bottom of page