top of page
vdw-gmbh-vector-logo.png
VDW.png

 Компанія заснована 1869 році В. Ціпперером. VDW виросла з фірми, що виробляє деталі і інструменти для годинників. Через 20 років фірма вже досягла успіху у виробництві високоточних деталей, і зі сталі були вперше вироблені перші В2 римери і перші пульпоекстрактори.

За останні 15 років в області ендодонтії був досягнутий величезний прогрес. VDW, інноваційний виробник, внесла значний вклад в цей технічний прогрес. У той же час пацієнти стали приділяти більше уваги збереженню своїх природних зубів. Кількість ендодонтичних процедур у всьому світі значно збільшилася, і воно продовжує зростати.

  У сучасній ендодонтії використовуються концепції, які за допомогою апаратів значно підвищують якість лікування. Скорочення кількості етапів процедури і скорочення часу лікування не тільки полегшують роботу стоматолога, а й роблять лікування більш стерпним для пацієнтів. Як фахівець в області ендодонтії зі 150-річним досвідом досліджень і розробок, VDW є провідною політичною силою у впровадженні інноваційних ендодонтичних концепцій.

Офіційний сайт: https://www.vdw-dental.com/en/

Зв'язок з менеджером та інформація про майстер-класи https://www.facebook.com/profile.php?id=100091618896106

Instagram магазин  https://www.instagram.com/vdw_interdent/

  • Instagram
  • Facebook
csm_VDW-Dental-Product-Catalogue-EN_55a06cff32.png
bottom of page