top of page
medesy New.jpg

Італійська компанія Medesy - виробник стоматологічних інструментів - веде свою історію з 1380 року. Уже тоді техніка, прогресуючи з року в рік, закладала міцний фундамент для розвитку мистецтва ковалів і ремісників. У місті Маньяго зі зростаючим попитом на інструменти, з обмеженням конкретних цілей, доповненням до функціональності естетичного зовнішнього вигляду, були створені і розроблені спеціальні "майстерні". Це і було початком виробництва кишенькових ножів, ножиць та інших хірургічних інструментів.
     На початку 19 століття мистецтво ковальської справи стало відігравати домінуючу роль в економіці міста, що пізніше прославило Маньяго як місто-виробник кращих інструментів. І сьогодні, виробництво інструментарію ґрунтується на цій традиції якості, яка переросла в цілу культуру.
     Розвиток виробництва і філософія маркетингу Medesy мають чітко визначені напрямки: повністю виправдати очікування клієнтів за рахунок реалізації цілей використання продукції, що випускається.
     Культура якості Medesy була сформована завдяки ретельній "документації" накопиченої під час найважливіших конгресів вчених і фахівців в стоматологічній хірургії.
     Багатство накопичених знань, професіоналізм і постійне вдосконалення продукції дозволяють виробляти кращі стоматологічні та хірургічні інструменти, які повністю відповідають вимогам сучасних стоматологічних клінік і центрів.
      Вся продукція Medesy випускається з високоякісної нержавіючої сталі, піддається ретельній перевірці та контролю на всіх етапах виробництва, що гарантує повну відповідність міжнародним стандартам.


Повага до природи та навколишнього середовища є ключовими темами філософії MEDESY. Нова упаковка повністю зроблена з паперу FSC ®, отриманий виключно з лісів, з дотриманням строгих Стандартів Лісової опікунської ради.

Офіційний сайт: www.medesy.it

Medesy1.png
medesy2.png

Зв'язок з менеджером https://www.facebook.com/InnaMedesy

Група Medesy, Ukraine https://www.facebook.com/groups/2884821251586652/

Телефон для замовлень: (096) 214-11-57, (095) 006-04-13

0a926bf442ff78ea3fd40ae8aeeaa774.jpg

Інструкція по обробці та стерилізації інструментів стоматологічних та аксесуарів виробництва MEDESY

Каталог Medesy 2019

0a926bf442ff78ea3fd40ae8aeeaa774.jpg

Каталог Medesy NEW 2023

bottom of page