top of page
univet-logo-1.png
1.png

Дослідження, технологія і дизайн

 

Заснована в 1997 році інженером Армандо Портес, Univet є динамічною і сучасною компанією, яка спеціалізується на розробці і виробництві промислових, медичних та лазерних захисних окулярів, також розроблені системи зі збільшенням для хірургічного та стоматологічного сектора.Безпека, точність і якість є результатом передового технологічного рівня, а також численних перевірок якості, які супроводжують всю роботу конвеєра. Зроблено в Італії.

Виробництво та інновації 

Univet є єдиною компанією в світі, яка може запропонувати комплексні системи збільшення і захисні окуляри в багатьох галузях (промислове, медичне і лазерне). Взаємодія між цими секторами сприяє розвитку продуктів і характеризується інноваційними та оригінальними рішеннями, завжди відповідає вимогам ринку.

Зліт та розширення

Інноваційна, сучасна і визнанна на міжнародному рівні, компанія Univet є постійно зростаючим лідером, який підкріплений прекрасною організацією виробництва і кваліфікованим персоналом. Штаб квартира, більше 3000 м2 знаходиться на півночі Італії, недалеко від Брешії. Компанія Univet експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн по всьому світу, експортна квота дорівнює 50% від свого річного обсягу продажів.

 

  Офіційний сайт https://www.univet.it/en

1.jpg
bottom of page