Машина для вакуумного термоформування - супер ціна 125$.
hКон  КоКонструкція машини проста і надійна. Основними її елементами є: нагрівальний елемент, який представляє електричний W-подібний нагрівач; рамка для закріплення пластин, виконана з алюмінію, з гумовими Vacuum Forming Machineпрокладками, яка забезпечує надійну фіксацію пластин розміром 6"х6" і товщиною від 0.5мм до 4мм; колона, по якій переміщається вгору-вниз рамка, і потужного вакуумного насоса, що знаходиться в литому базовому корпусі. Зверху базового корпусу сформований столик, на який встановлюється модель. Столик має отвори, через які і здійснюється вакуумне відсмоктування повітря.
Рамка опускається по колоні зі збереженням строго горизонтального положення пластини, що гарантує рівномірність товщини отриманого ретейнера.

DSC 5049-2

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png");">‼️Сапфірові брекети DREAM CLEAR.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png");">✅Брекети Dream clear виготовляються з монокристала сапфіра шляхом удосконаленої механічної обробки. За рахунок цього, Dream мають найвищу міцність і при цьому абсолютно прозорі. Невеликий розмір, закруглені краї і прозорість забезпечують найвищу естетику і комфорт для найвимогливіших пацієнтів.ps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png");


Естетика найвищої проби.

- прозорість сапфіру
- висока точність бондування
- малий розмір і закруглені краї для найкращого комфорту
- висока міцність 
- відсутність фарбування

Slider os

 Самолігуючі брекети Slider від Ortho-Star системи Roth.

Cпеціальний дизайн базису і крил брекета, вироблених за високоточною сучасною технологією, дозволило поєднати, як бажання пацієнтів в комфортній і гігієнічній системі брекетів, так і дало ортодонтам в руки потужний, точний і ефективний інструмент для лікування.


Техніка відкриття і закриття.

При використанні звичайного інструменту, виникають додаткові сили між базисом брекетом і поверхнею зуба, це може стати причиною помилки бондування. Рекомендований пінцет робить відкриття і закриття кришки простим і зручним.

 

Дуги Silver Star от Ortho-Star

star silver

- нетоксичний матеріал
- досить довгий шар покриття
- не фарбується від їжі
- не відшаровується
- низький коефіцієнт тертя
- антибактеріальне покриття

 Огляд:

• Матеріали для більшості дуг з покриттям на ринку - тефлон і епоксидна смола. Тефлон - токсичний матеріал, який використовується для побутового посуду. Епоксидна смола є однією з токсичних пластмас.
• Проте, цей матеріал дуже сильно відрізняється від всіх інших дуг з покриттям. Є два різних шару покриття для наших дуг. Перший шар срібла. Другий шар біо-полімеру.
• Срібло є перевіреним безпечним матеріалом для тисячі продуктів і використовувалося століттями. Воно має антибактеріальну дію саме по собі.
• Біо-полімер являє собою матеріал, який використовується для зовнішнього покриття штучного імплантат серця, призначених для постійного використання. Це FDA затверджений 4 класом полімер, який відповідає досить жорстким вимогам, щоб отримати його, то обидва наших матеріала повинні бути безпечні для людського організму.
Silver Star дуги. Це тертя добре поєднується із середнім металевим пазом. У той час як інші матеріали, товщина покриття вимірюється до 30 мкм, тут - всього в 10 мікрометрів.
• Більшість ортодонтів свідчать, що тривалість носіння покриття триває від 4-6 тижнів.

 

Більше інформації на сайті https://www.ortho-star.com/